Hogyan tudom telepíteni a GoPro szoftverét Windows 10 -hez?

Figyelt kérdés

2 nap alatt kb 6-8 órát töltöttem már vele, túl vagyok kb 10 troubleshooton, de sikertelen.

A telepítés folyton kilép az error 80070643 hibaüzenettel, ami elvileg a .NET keretrendszer hibájára utal, vagy valami gond lehet a registryben, CHDSK -et is próbáltam már. Ezek egyik célzott javítása sem oldotta meg a problémát.

Tud valaki tényleg működő megoldást?



#GoPro #GoPro app #error 80070643
2016. máj. 20. 08:43
 1/1 A kérdező kommentje:

Megválaszolom magamnak: sehogy. Nem lehet telepíteni.

Az összes létező troubleshoot -ot végigcsináltam, emiatt kétszer újra kellett telepítenem a Windows -t mert tönkre tette a sok módosítás. A gopro és a windows ügyfélközponttal is beszéltem, megoldás nem született. 6-8 órát áldoztam rá. Lehetetlen. Még szerencse hogy vannak jobb szoftverek is. :)

2016. jún. 14. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!