Panasonic Lumix DMC-ZF50 fényképezőgépem van. Hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy hogyan tudok vele jó minőségű kamerafelvételt csinálni, zoomolni, és a fókusz is nagyon fontos lenne. Magyar nyelvű használati utasítást nem kaptam hozzá és a youtube-on sincs semmi róla, ami magyar lenne. Kigoogleztam, de, amit kiadott cikkeket, semmit nem értettem belőle, és nem is csinálta, amit leírtak. Nem tudja valaki, hogy hogy kell használni? Hogy tanuljam meg?

2016. máj. 21. 19:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem ZF, hanem FZ, csak elírtam, bocsi. :)
2016. máj. 21. 19:31
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

reklamálj, ahol vetted, mert minden boltban kötelező hozzá magyar nyelvű használati útmutatót adni. van olyan bolt, ahol nem nyomtatva adják, hanem netről tudod letölteni, de akkor is kell, hogy adjanak hozzá. esetleg érdeklődj a Panasonic Magyarországnál, hogy tudnak-e neked külön használati útmutatót adni.


vannak olyan bevezető tanfolyamok, ahol megtanítják a géped alap szintű használatát. érdemes lehet egy ilyenre befizetni.

2016. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Már nem működik a link amit küldtem de ha kell akkor írj rám és elküldöm a használatit.

2016. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam. :)
2016. máj. 22. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!