Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Létezik olyan program, amivel...

Paál Tamás kérdése:

Létezik olyan program, amivel egy adott videoból időközönként lehessen képet "kimenteni" a videoból?

Figyelt kérdés
Timelapset szeretnék készíteni hobbiból de az én fényképezőmben nincs ilyen funkció.

2016. máj. 26. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Távkioldó?
2016. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Timelapse-hez nem szükséges állóképeket exportálni a videóból és azokat újra összefűzni. Egyszerűen csak hagyd érintetlenül forogni a kamerát (akár több órán keresztül, ha bírja az akkumulátor és a tárhely), majd bármelyik videóeditáló programban gyorsítsd fel - pl. speed 1000%.
2016. máj. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Timelapse-hez egyáltalán nem szükséges videóval szórakozni. Állványra teszed a gépet, figyeled az órádat és x időközönként lősz egy képet. Voilá!
2016. máj. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. A távkioldó az én gépemhez eléggé drága és arra hogy 5ször csináljak vele arra inkább nem veszek. Nyomkodni az exponáló gombot 5másodpercenként 30percen keresztül... vannak jobb módszerek. Idáig 1 timelapset csináltam és azt úgy hogy az eredeti videot amit felvettem felgyorsítottam.
2016. máj. 27. 09:55
 5/7 anonim ***** válasza:

"A távkioldó az én gépemhez eléggé drága"


Szerintem nem tudnék olyan dlsr-t mondani, amihez ne lehetne 10 Euró alatt távkioldót kapni eBay-en. Szállítással együtt.

2016. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen géped van? Nem kizárt, hogy szoftveresen is megoldható, pl. Magic Lanternnel, vagy hasonlóval.

De egyébként én se nagyon láttam még 10 eurón felül távkioldót, szóval nem nagyon tudom elképzelni, hogy a tiédhez drágább.

2016. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A távkioldó az én gépemhez eléggé drága"

Milyen gép?

2016. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!