Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG GS290 telefonról jó...

Ágicicus kérdése:

Az LG GS290 telefonról jó letölthető programokat, ez játékkal kapcsolatos és egy olvasó program is jól jönne, és a 3. -ik hogy a telefon miért nem ismeri fel a külső memória kártyát időközönként?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 29. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Az első problémádat nem értem.

A kártya nem érzékelős probléma meg valószínűleg érintkezési hiba.

2011. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De egész eddig nem volt baj,mert felismerte a memória kártát,az első kérdés,meg hogy honnan lehetne programokat szerezni a telefonhoz,mert csak txt formátumot fogad el ha egy olvasható szöveget teszek rá.
2011. máj. 30. 08:24
 3/7 anonim ***** válasza:

A txt az szöveg, nem játék. Amit belinkeltél oldal onnan tudsz játékot leszedni. Jar kiterjesztésűnek kell lennie. Ha ezt nem ismeri fel akkor valami sxoftveres probléma lehet.

A kártyaolvasó meg attól, hogy régen jó volt attól még lehet most rossz. Tudod, a dolgok működnek, aztán elromlanak. Olyan dolgot még nem építettek ami ne romlott volna el.

Esetleg egy másik kártyával megpróbálhatod, hátha az a rossz és nem a telefon.

2011. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok hogy a txt nem játék,hanem szövegformátum.Csak szerettem volna tudni hogy van e hozzá olyan játék vagy más amit a számítógépről lehet rárakni,mert a telefonon nem kapcsolódik a nethez.
2011. máj. 30. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Ott vannak pl. a torrent oldalak. Meg ha beírod a googlebe, hogy java games. meg a telefonod típusát és találsz egy csomót.

Csak le kell tölteni a gépre aztàn meg felteszed a telóra, végül futtatod.

2011. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát ami nekem nam Nokia 2330-c telefon az a mai napig működik nem romlott el softvare frissitést sem kell neki s tudja amit tudnia kell és az akksija is egész jól birja. nem mostani már de strapa. facebookozásra is használom vagy operával böngészésre már amit megtud jeleniteni. de teszi a dolgát.
2016. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem van egy samsung 4GB memo kártyám szinte már agyonhsználtam de birja müködik iráési olvasási sebesége olyan amilyennek ennek lennie kell és nincsen baja. bármilyen eszköz tudja kezelni felismer stb... sőt amikor nem volt jó a merevlemezem erről használtam OS-t és jól vitte, de persze most is jó szerencsére lekopogom. az a nokia telefonom kb 5-6 éves már de lehet, hogy még kicsit régebbi de patentül megy.
2016. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!