Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen használt gépet vegyek?

MGéza kérdése:

Milyen használt gépet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! E-bay-on néztem ki pár használt gépet, ti melyiket vennétek? Nem mpixel szám inkább tudás, kezelhetőség lenne a szempont. Kültéri, főleg tájkép fotózás lenne velük elsősorban, nagy zoom tartomány is szempont. Megjegyzem, Kodak zd710-em volt nekem az is bőven elég volt. Tehát eddig jelöltjeim:

GE Power Pro Series X5 -- erről magyarul infót nem nagyon találtam

Fuji Finepix S8000fd

Minolta Dimage A2

HP-D3500 - magyar infó szintén nulla

Esetleg nézzek valami más ami jó lehetne?



2016. jún. 10. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ez a legrosszabb megoldás amit választhatsz... használtat, ráadásul külföldről ami még egy kicsit zötykölődik kicsit postázás során, hát nem tudom.

Ráadásul amiket felsoroltál, első kapásból kuka mert egy noname kínai, többi ugyan márka de nagyon elavultak. Egyedül a Minolta gépét tudnám ajánlani, de 6-8e Ft-nál biztos nem adnék többet érte.

Egyébként miért is nem jó itthonról vásárolni?

Valamint ezeknek az árát leírhatod mennyi lenne kint, mert nem biztos hogy jobban jársz vele.

2016. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tehát konkrétan ezeket nézegettem:

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. jún. 10. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem tűnt fel hogy a postázás még annyi mint a gép... és kb. 30-40e Ft-ért használtan külföldről gépet venni nem jó de te tudod.
2016. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De számoltam a postát is. Magyarországon is nézelődtem, de egy normális ultrazoom gépért irreális árakat tudnak kérni. Gyakorlatilag amennyiért külföldről postával együtt be tudom hozni, annyiét gagyi előbeállításos 4-6x zoomtartományú gépet kapnék, olyanhoz volt szerencsém, köszönöm, semmit nem érnek. A régi gépem minőségénél meg nem szeretnék lejjebb menni, köszönöm.
2016. jún. 11. 11:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha már normális régi fényképező akkor az itt kezdődik:

[link] Ezt pl. nyugodt szívvel venném, míg a felsoroltakat biztos nem.

2016. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tényleg komoly gép de én a kompaktoknál maradnék. Erről mi a véleményed?:

[link]

2016. jún. 11. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:

A Kodaktól jobb. Mást nem tudok rá mondani, nekem 2008-as dslr van, 35-ért vettem kitben több mint fél éve, attól nekem csak jobb kellene, rosszabbat már nem szívesen használnék.

Egyetlen indok amiért ezeket megérheti megvenni, az a nagy zoom tartomány, pixelvadászatra viszont nem valók, max. a monitoron nagyítás nélkül megnézni vagy 10x15-ben kinyomtatni.

2016. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A pixelvadászat nálam nem cél, szóval akár egy 8-10Mpixel felbontású gép is megteszi ilyen szempontból. Eddigi válaszaidat mindenesetre köszönöm.
2016. jún. 11. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!