Trevor. kérdése:

Canon Digital IXUS 275 HS fényképezőgép vélemény?

Figyelt kérdés
Leginkább fotózásra lenne, néha-néha 1-2 videó. Tudtok árban jobbat, nagyonmax 35000Ft-ért.

2016. jún. 19. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne itt kérdezd meg, hanem keress teszteket. A kedvedért megtettem én: [link]

A lényeg, hogy kb annyit tud, mint egy jobb mobiltelefon, de legalább van optikai zoomja. Ettől az árkategóriától többet nem lehet elvárni igazából. Ha fényképezni szeretnél komolyabban, akkor ez pénzkidobás. Ha hobbi célra kell, és a fotózás nem érdekel különösebben, akkor jó lehet, de sokat akkor se várj tőle, mert ez a legalsó kategória, szóval simán benne van, hogy 1-2 év alatt tönkre is megy. Bármelyik, nem csak ez a konkrét típus.

2016. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mist194 ***** válasza:

Nekem van ilyen gépem, lehet vele jó képeket is és videókat is csinálni, automatikus üzemmódokban. Van egy érdekes (nekem zavaró) üzemmódja, egyik kapcsolóállásban egymás után 5-6 fényképet csinál és különböző képi trükkökkel jeleníti meg (fekete fehér, invertált szín stb) Van akinek ez tetszhet.

Jó még a viszonylag nagy zoomja. Ingzsebben elfér.

Ajánlom!

2016. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!