Miert zakatol vagy zorog a kameram?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy canon picike,zsebrevaghato kamerat,nagyon jo,gyors,HD,minden oke vele,csak amikor videozok es visszanezem zorog a video,vagy zakatol nem tudom mi a megfelelo szo ra.Pedig senki nem nyult a kamerahoz akkor amikor videoztam,szoval nem ertem miert adja ki ezt a hangot.Tudtok segiteni?

2016. jún. 25. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Autofókusz motor hangja, folyamatosan fókuszál.
2016. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es ez ellen nem lehet semmit se tenni?
2016. jún. 25. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez ilyen, nekem az egyik 10 éves fényképezőm csinálja ezt, minimálisan ha csend van belehallatszik a fókuszmotor zümmögése/kerregése, nagyon nem tudsz mit tenni. Bár ha már egy zajosabb videóba is bele hallani az lehet mást jelent és nem jó.

Tudnál egy videót feltölteni valahova ami nem privát?

2016. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem sajnalom,nem tudok feltolteni:( De ennyi informacio eleg volt!Nagyon koszonom mind a kettotoknek!Nem annyira hangos,hangos videoban egyaltalan nem hallatszik,szoval nincs mitol felnem!Koszonom!
2016. jún. 25. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!