Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Sürgős! SJ-4000 akciókamera...

SmallD99 kérdése:

Sürgős! SJ-4000 akciókamera rendelése wish-ről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

wish-ről szeretnék rendelni egy SJ-4000-ret, csak nem tudom, hogy megbízható e a weboldal. Valaki rendelt már onnan? Meg van e elégedve vele, stb.



2016. júl. 13. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

This item is not SJCAM camera, it is OEM camera, pls note.

pls ez nem eredeti

az edigital-on eredeti

2016. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor gondolom ez se :/

[link]

2016. júl. 13. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Azon az oldalon SEMMI nem eredeti
2016. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"A termék részleteinek megtekintéséhez regisztráljon!"


Ordít az oldalról, hogy az egész egy kamu. Én messze elkerülném a helyedben.

2016. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
63%
Jajj, de okos itt mindenki... Anélkül, hogy ismerne is bárkit, aki onnan rendelt, azonnal pattog, hogy nem éri meg, hogy ne csináld, mert kamu... -.- most komolyan, előbb ki kéne próbálni, nem gondolod? Én már millió dolgot rendeltem onnan és igen, általában kinai, de ne is várjunk mást egy ilyen oldaltól. Én szeretem, mert pl. eddig minden megérkezett, amit rendeltem, jó minőségű ahhoz képest és ügyelnek a csomagolásra is, nehogy baja essen a terméknek. Ezen felül elég olcsó, és ez nem azt jelenti, hogy jajj "de szar akkor a minősége"... -.- Szóval én bátran ajánlom, még panaszt nem hallottam rá :))
2016. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm #5-nek a Normális választ. Már várok, hogy megjöjjön. Rendeltem még mellé egy Tripodot is. :) Ha érdekel majd valakit, akkor írhatok véleményt a kamera minőségéről.
2016. júl. 28. 12:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Na megjött a kamera. Le lett tesztelve. Azt kaptam, amire számítottam. 4500ft-ot megért. Nem kell nagy dologra számítani, "hobbi" kamerának lett véve.
2016. júl. 28. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!