Armin99 kérdése:

Nikon d5300 vagy Nikon d3300?

Figyelt kérdés
A két gép közül kellene választanom de nem tudom hogy meg éri azt a különbséget ? Vagy inkább az olcsobikhiz (d3300) vegyek obijektivet ? Vagy gyujtsek meg pénzt es vegyem a d5300 ?

#Nikon #Nikon D5300 #Nikon d330
2016. júl. 27. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha videózni is szeretnél akkor a kihajtható kijelző miatt jobb választás lehet a D5300, ha nem akkor kb mindegy melyiket választod. Egyikkel sem jársz rosszul.
2016. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ThodEE GoD ***** válasza:
Azért van más is amit figyelembe vennék természetesen ha kihasználja az ember akkor az a több fókuszpont, ami mozgó dolgok fotózásánál előnyös, valamivel jobb dinamika, van már benne GPS és WiFi bár még soha nem használtam, kihajtható kijelzőt nagyon szeretem, fotózásnál is ha olyan környezetben vagyok.
2016. júl. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 acelsziv ***** válasza:
pár hét alatt ez már a sokadik kérdés ugyanerről. Keress utána, le van írva minden.
2016. júl. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!