Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet vegyek...

Milyen fényképezőgépet vegyek ami minimum 16 mp és 42 optical zoom?

Figyelt kérdés
Max 60000FT-ért?

2016. aug. 6. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A megadott feltételeknek egy gép sem felel meg.

[link]

Ha pl. a zoomból engedsz, akkor egy gép akad ennyiért.

[link]

2016. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ezt a gépet akartam megvenni csak nem találtam ebay-en ennyiért :(
2016. aug. 6. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebay-en ne vegyél újat mert nem lesz garanciád rá...
2016. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acelsziv ***** válasza:
45%
még hányszor kérdezed meg?
2016. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De muszáj ott vennem mert külföldön élek...annyiszor amíg nem lesz rá számomra megfelelő válasz..
2016. aug. 7. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:

külföldön se csak Ebayről lehet vásárolni. minden országban vannak fotós boltok, sőt online shopok is, meg ott az Amazon, B&H Photo és társaik, amikkel újonnan nem hiszem, hogy nagyon versenyképes lenne bárki.


használtan is lehet értelme gépet venni, a garancia nem biztos, hogy annyira fontos szempont, főleg ha az árban megtérül beáldozni. nekem még új fényképezőgéppel nem nagyon volt soha gondom, így a garanciával semmire sem mentem, mert mire kellett volna, addigra úgyis lejárt.


a 42x optikai zoom viszont iszonyatosan sok, pláne egy ilyen kis gépnél, ezt kézből kitartani stabilan kb. lehetetlen és a képstabilizátor nem tudom, mennyire képes ekkora zoomnál kompenzálni. minden esetre sok sikert hozzá!

2016. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)..majd utána nézek ezeknek az oldalaknak :)
2016. aug. 7. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!