Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon d5200 + 18-55mm vr II...

Nikon d5200 + 18-55mm vr II VAGY canon eos 600D +18-55mm IS II?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egy kamerát de nem tudom melyiket, makrózni szoktam, tájképeket is szoktam csnálni és a videója illetve mikrofonja is fontos

2016. aug. 9. 09:05
 1/3 M Kristóf 2003 válasza:
Hát bebe, ez eldönthetetlen
2016. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy elég jó fényképező-összehasonlító oldal szerint a Nikon a nyerő.


[link]


Van az oldalon részletesebb összehasonlítás a kép alatti linken, illetve más gépeket is összehasonlíthatsz vele. És ha már Nikon, akkor az 5300 megfontolandó az 5200 helyett, de ez már csak az én véleményem. Összehasonlíthatod őket is a linkelt oldalon.

2016. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el a legközelebbi műszaki vagy fotós kereskedésbe, vedd kézbe őket, ergonómia, gombkiosztás, stb...


Egy nevesebb fotós - aki elkötelezett Nikon felhasználó - mondta, hogy a kezdő vonalban a Canon a nyerő.


Mellesleg a 600d nem kifutott modell?

Ráadásul az 5200 helyett is van már 5500 is, az 5300-hoz ráadásul jó árban hozzá lehet jutni.

(Én mellesleg Nikon szimpatizáns vagyok)

2016. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!