Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Euronincsban ajánljátok hogy...

Euronincsban ajánljátok hogy ott vagyünk fényképezőgépet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább csak kisebb értékűt. A nagyobbakért menj márkaboltba.
2016. aug. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. aug. 14. 12:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért menjen márkaboltba? Ha nem akar tanácsokat, akkor csak az ár számít. Garancia, szervíz ugyanaz, bárhol is veszi meg.
2016. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 toncsi64 válasza:

"Garancia, szervíz ugyanaz, bárhol is veszi meg"


Nem feltétlenül :( Sok esetben azért olcsóbb egy-két helyen mert a gyártói garancia helyett a bolt/hálózat vállalja a garanciális kockázatot.Pl. az általam vásárolt LG TV-re sem volt gyártói gari (persze ezt csak utólag tudtam meg) ezért az LG kiszállásos javítása helyett vihettem be a boltba a készüléket, várhattam a javításra, majd amikor szóltak, hogy kész mehettem érte :(

Nyílván egy fényképezőgépnél ez egyszerűbb procedúra mint egy 120 cm-s TV-vel :)))

2016. aug. 15. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez így nem igaz. Gyári garancia mindenre van.


Ajánlom figyelmedbe pl. ezt:

[link]


"A gyártói és forgalmazó jótállás közötti különbségtételt nem nagyon értjük, hiszen olyan létezik, hogy a gyártó kedvezőbb (rendszerint hosszabb) jótállást is vállal a termékre, akkor ezek automatikusan átszállnak a fogyasztóra a vásárlással (persze ha a fogyasztó tud ezekről), de ezek a kötelező jótállástól kedvezőtlenebbek nem lehetnek."

2016. aug. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Az Euronicsben a személyzet sokszor nagyon jó tanácsokkal lát el, ezért mindenképp érdemes szétnézni, informálódni. Viszont a termékeik drágábbak mint a webes átlagár, ezért én évek óta internetről veszem meg a műszaki eszközeimet.


www.arukereso.hu -n kikeresed, leellenőrzöd, hogy gyári garancia jár-e hozzá ugyanannyi, mint máshol, és hogy mennyibe kerül a házhozszállítás.


Általában 10%-ot spórolhatsz így, néha még többet is.


Az Euronicsban az ár tartalmazza a szakértő kollégák jutalékát is (ezért adnak névjegykártyát, ha érdeklődsz), és ezért lehet állítólag picit alkudni is náluk..

2016. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 toncsi64 válasza:

Ne haragudj, de ez így nem igaz. Gyári garancia mindenre van.


Ajánlom figyelmedbe pl. ezt:

[link]


"A gyártói és forgalmazó jótállás közötti különbségtételt nem nagyon értjük, hiszen olyan létezik, hogy a gyártó kedvezőbb (rendszerint hosszabb) jótállást is vállal a termékre, akkor ezek automatikusan átszállnak a fogyasztóra a vásárlással (persze ha a fogyasztó tud ezekről), de ezek a kötelező jótállástól kedvezőtlenebbek nem lehetnek."



Hiszek Neked (és persze a linkelt oldalnak is) mindössze a saját tapasztalatom alapján írtam. Amikot az LG TV-mel gond volt akkor kaptam telefonon az elutasítást a gyári szám bemondását követően :(

2016. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért, mert külföldről hozták be?
2016. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 toncsi64 válasza:
Bevallom fogalmam sincs. Az Elektro Outlet-ben vettem.
2016. aug. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Samsung telefonoknál például jellemző hogy úgynevezett Ázsiai garancia járt hozzá ami csak egy év. De vannak refurbished, újra csomagolt készülékek, arra sincs gyártói gari...
2016. aug. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!