Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen digitális gépet ajánlotok?

Milyen digitális gépet ajánlotok?

Figyelt kérdés

A fényképezést most kezdem (kezdeném) de nem tudom, hogy abban az árkategóriában ( max 40.000) milyen gépet érdemes venni.

Neten olvasgattam és több gép is megtetszett. pl Pentax K-m, nikon D40X 18-55 ös objektívvel stb. Esetleg tudtok ajánlani valami konkrét márkát (modellt) ,amely elsősorban alkalmas közeli rajzok, tetoválások rögzítésére valamint kirándulás során távoli képek igényes fényképezésére?

Előre is köszönöm a válaszokat !



2016. aug. 14. 21:12
 1/1 ViperousElk válasza:
Szia.! Nekem Nikon Coolpix L840 van. Szerintem ebben a kategóriában a legjobb.Nagyon ajánlom! Közelre és távolra is szépen visz(38× nikkor optikai zoom) plusz még kihajtható képernyő(Ez nagyon jó pl: ha a nap rásüt/árnyékol és bármilyen fokban lehet mozgatni fel és le). Egyetlen negatívum , hogy nincs rajta kereső,de ez engem nem zavar.(Egyéni dolog) Az ár: Én most karácsonykor vettem a media markt-ban , 55 ezerért. Láttam, hogy írtad, max 40 ezer, de ha tényleg olyant szeretnél ami megéri , hát akkor szerintem költs rá ennyit.Megéri. Videókat 60 fps-en veszi Full HD-n, egy ilyen videokamerát min.! 25000-ért kapsz!!
2016. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!