Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet válassz...

Milyen fényképezőgépet válasszak kb.100 eFt-ig?

Figyelt kérdés
Hobbi célra kellene, fotózási tapasztalatom nincs. Olyan kellene, ami azért bármilyen körülményben értékelhető képet készít. Pl. cseppkőbarlang, tűzijáték, nappal szemben stb. Tehát egy átlagos helyzetben szép éles lesz a kép. Blogokon látni pl. olyan képeket, ahol a középponti tárgyra fókuszál, a szél elmosódott (pl. egy egyszerű csészéről is.) Ilyen képeket szeretnék. Videó, megosztások stb. nem érdekel. Köszi a válaszokat.
2016. aug. 18. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Túlértékeled a fotós képességeidet azzal a 100 ezerrel.

Eleinte próbálj meg azzal fényképezni, amid van.

Ha majd szeretik a képeidet, ráérsz akkor okoskodni.

2016. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem egyetlen szavam sem volt okoskodó. A mostani gépem olyan rossz, hogy inkább telefonnal fotózunk. Ha nincs értelmes véleményed a témában, ne szólj hozzá. Köszi
2016. aug. 18. 13:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Azok válaszára viszont nagyon kíváncsi vagyok, akik értenek hozzá. Sajnos én kevésbé, ezért tettem fel a kérdést. Volt olyan, hogy a nyaraláskor szerettünk volna néhány éjszakai képet készíteni a családról és nem tudtunk. Csak ennyire gondoltam.
2016. aug. 18. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy nagyon belépőszintű DSLR kamera.


Ami az elmosódott hátteret illeti: ez az objektívtől függ és nem a kamerától. Attól lesz homályos a háttér, hogy a nagy fényerő miatt a fókusztartomány szűk lesz. Értelemszerűen ehhez egy nagy fényerejű objektív kell, ami nem olcsó.

2016. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, értem.
2016. aug. 18. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!