Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Akkumlátor töltő nélkül nem...

Akkumlátor töltő nélkül nem is tudom feltölteni a fényképezőgépem aksiját?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy gondolod, kézzel?
2016. aug. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Usb-vel gondoltad,gépen keresztül?Elméletileg lehetséges.Attól függ,hogy milyen az usb.Mert valamelyik úgy van kiakakítva,hogy csak az adatokat engedje át.A másik tölt is közben
2016. aug. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van amelyik olyan, hogy ki kell szedni a gépből az akkut és csak egy hozzá adott dokkolóval tudod töltögetni.
2016. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen úgy gondoltam, hogy számítógéppel. van az usb végén egy henger
2016. aug. 22. 09:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen henger?
2016. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Nyilván nagyfrekvenciás ferrit-szűrő.

2016. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az minek arra?
2016. aug. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként vannak modellhez univerzális töltők, ha minden kötél szakad.
2016. aug. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 harminezer oxigén válasza:

Hali.


Ez egy igazi sufni megoldás de, nálam már működött:


Mobiltelefonnal való töltés: ha fényképeződ aksija 3,6-3,8 V-os és bele tudod tenni a telefonodba, persze a figyelve arra hogy, a polaritás megfelelő legyen, vagy vezetékekkel összekötöd az aksi és a telefon aksi-csatijának megfelelő pólusait akkor a mobiltöltővel, vagy usb-n gépről fel tudod tölteni. (valószínüleg huzalozni kell mert, a két aksi méretei és az érintkezők helyei nem egyeznek meg) Én így töltöttem fel egyszer a cannonomba való NB-11LH (3,6 V, 800mA) aksit egy samsung star II-es telefonnal.


Nem biztos hogy, helyesen visszajelzi a töltöttségi szintet, ezért töltés közben néhányszor rakd vissza a fényképezőbe és ellenőrizd hogy, mekkora a töltöttség.


Saját felelősségre próbáld ki, ha rosszul kötöd össze, vagy túltöltöd, akkor az aksi és a telefon is tönkre mehet.


És javaslom egy gyári vagy utángyártott töltő mihamarabbi beszerzését az aksihoz.

2016. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!