Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért zúg a fényképezőgépem?

Gordonett kérdése:

Miért zúg a fényképezőgépem?

Figyelt kérdés
2 napja vásároltam egy fényképezőgépet, panasonic dmc-fz72-t.Eddig nem vettem figyelembe de mikor be van kapcsolva zúg.ha belépek a foto nézegetőbe akkor elhallgat, de amint kilépek újra kezdi.nem tudom hogy ez normalis e...nem volt leejtve sem megütve, kb 20 képet csináltam vele itthon kipróbálás képpen.tudna valaki segiteni?
2016. júl. 20. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy normális lenne. Vidd vissza, kicserélik.
2016. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy nagyon halk "zzzzz" az optikai stabilizátor működésére is utalhat, vagy folyamatosra van állítva az autofókusz.
2016. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, első nem látott még optikai képstabilizátort.

Annak van ilyen hangja. Az negyik lencsetagot a gép mozgatásának függvényében mozgatja. Az első gép is zúgott halkan, amiben ezt a találmányukat használni kezdték. (FZ-10, valamikor 2004 körül)

2016. júl. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Láttam már stabilizátoros pékfényezőt, sőt használtam is. FZ72-t is. Nem zúgott, legalábbis nem annyira, hogy az akár a legkevésbbé is zavaró legyen.
2016. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Márpedig valóban vagy a stabi hangja, vagy a folyamatos élességállítás motorjának hangja. Nekem is a Sony DSC-H2 "zörög", igaz halkan, de nagy csendben hallani.
2016. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van egy ilyen gépem és az is zúg. A stabilizátor nekem is.
2016. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!