Ha megszeretném tanulni a fotós nyelvet és jól szeretnék fotózni hogyan kezdjem a tanulást?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Akár ezeknél is kezdeted:

[link]

2016. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én olyan könyvekre vagy weblapokra gondoltam amelyekkel otthon egyedül időponttól függetlenül tudok tanulni.
2016. aug. 22. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
péhá
2016. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
????
2016. aug. 22. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom prohardver fórumra gondolt?... de egyébként meg scott kelby fotós könyvei
2016. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az internet korában szerencsére nem igényel nagy kutatást. Google/youtube kombóval az elméleti tudást fel lehet építeni nulláról profi szintre. Kezdésnek elég, ha beírod: "fotózási alapismeretek", és szemezgetsz a találatok között, de jobban jársz, ha tudsz angolul, és az alapján keresel rá (photgraphy basics). Az így megtalált oldalak közül válaszd ki azokat, amelyek számodra szimpatikusak, és kezd el követni FB-n, mivel rendszeresen raknak ki hasznos cikkeket, videókat, így akkor is akadhatsz új forrásokra, amikor nem kifejezetten a tanulásra szánt idődet töltöd. Ezeken kívül pedig a gyakorlat és a rutin megszerzése a cél, ehhez pedig elengedhetetlen egy olyan gép, amin manuális beállításra is lehetőség van.
2016. aug. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A digitális fotózás műhelytitkai kezdőknek"

Aki most először kóstol bele és tényleg tanulni akar, remek könyv!

2016. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudsz angolul akkor youtberól simán meg tudod tanulni, vagy fórumokról. Én youtuberól tanultam az egyik legnehezebb fajta fotózást, az asztrofotót. Ahol a fókuszt kényesen kell beállítani, a lehető legélesebbre manuálisan, ISO-t nem 3200 fölé vinni, de előtte találni egy jó helyet. De ha megtanulod akkor viszont már nem fog nagy problémát okozni. Azért ajánlom a youtubeot, főleg a DigitalRevTV-t és a Bokeh youtube csatornát, mert csak 14 vagyok és könnyen megtanultam.
2016. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!