Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ha Amerikából jön valami ebay...

Ha Amerikából jön valami ebay global shipping program keretein belül, hova érkezik?

Figyelt kérdés
Úgy értem elhagyja az Államokat, utána hova érkezik, Németország, Anglia, Franciaország? Hol van az elosztó depó? Onnan még hány nap lehet míg ideér címre?

2016. aug. 25. 06:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Helló,


Nincs fix útvonal. Attól függ, az USÁban hol adták fel. Nekem jött már csomagom Lengyelországon keresztül is.

2016. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap kapta meg a "Shipped from the Global Shipping Center..." jelzést a csomag, de az azóta eltelt idő több mint amennyit a repülőn tölt (szerintem max. 14 óra), most akkor le van maradva az ebay tracking vagy valótlan az időpont?
2016. aug. 25. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!