Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképezőgépet készülök...

Fényképezőgépet készülök venni, most kezdek fotósnak tanulni szóval komolyabb szándékaim vannak. Nikon és Canon jöhet szóba. Még mindig nem vagyok teljesen tisztába vele hogy a DSLR vagy a kompakt gép érné meg jobban?

Figyelt kérdés
Árban olyan 75-120 000Ft.
2016. aug. 27. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tanuláshoz mindenképp DSLR gépet vegyél.
2016. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ThodEE GoD ***** válasza:
Nikonnál D3300, D5200 alapobival kb belefér használtan a megjelölt árba, később pedig tudsz majd bővíteni obiparkon, meg állvány vaku stb
2016. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A Nikon D3300 nagyon bejön :)
2016. aug. 28. 21:29
 4/5 ThodEE GoD ***** válasza:

Index.hu-n pont láttam egyet 90 a váz 30 az obi, nem ismerem az eladót, csak láttam a hirdetést ! Soha ne utalj előre !


[link]

2016. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne vegyél használtat, megéri a drágább, de új, mert ha ilyen árban akarsz nem tudsz mást csak belépő szintűt, de ha mégis használtan vennéd, akkor nézd az expo számot, mert minél több annál hamarabb tönkre megy.
2016. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!