Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ez a fényképező alkalmas...

Ez a fényképező alkalmas fényképkészitésre? "canon powershot sx 540 hs" vegyesen, táj meg mminden ami jön, megy:

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 16:15
 1/8 Szirty ***** válasza:
51%

Alkalmas. Ahogy a többi fényképező is alapvetően fénykép készítésére lettek tervezve és gyártva.


Miért merült fel kétséged ezzel kapcsolatban?

2016. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Biztos? Én úgy hallottam valakitől, akinek volt ilyen, hogy ez csak kávéfőzésre és fagylaltkészítésre alkalmas.
2016. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

A kérdezőnek teljesen igaza van. Kevésbé köztudott de a nagy gyártók is kiadnak úgynevezett FaPh ( FakePhoto ) vázakat és a kompaktokat amelyek pont nem alkalmasak fényképezésre. Ha sorozatszámok között látsz egy ilyen jelzést - FaPh - akkor máris tudod, hogy mivel van dolgod és többé nem verhetnek át. Köztudott hogy a Nikon FaPh gépei tényleg tudnak kávét főzni, a Canon típusok pedig bajuszkötőnek és primer kör nehézvíz szűrő funkcióra alkalmasak!


Annyi még, hogy a kérdező nagyon jól reflektált - "minden ami jön,meggy" - mivel valóban egyes modellek csak azt fotózzák ami jön, ami megy azt már nem.


E a remekül megfogalmazott kérdés igaz dísze a gyakorikerdesek.hu oldalnak.

2016. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked sincs okod szégyenkezni.
2016. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves előző: lehet, hogy igazad van. Mindenesetre téged is isten hozott a klubban :)
2016. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ahogy néztem, szerintem alkalmas lehet. Ha szavazni kéne én az X-et az " Igen alkalmas " melletti négyzetbe húznám be. Azt is elmondom , hogy miért.

Valóban első ránézésre nem egyértelmű, mivel én már egyszer láttam igazi fényképezőgépet én tudom, hogy mit kell nézni.

Ha van rajta kerek üveg az elején akkor az már jó. Hiszen csak üvegen keresztül tud a fény belemenni. A tetején lévő pöckök között kell olyannak lenni amitől kiugrik az üveg, na akkor már tuti hogy ez fényképezni tud. Másik, hogy a hátán legyen kis tv . Ha nincs rajta koaxiális kábel bemenet, akkor is biztos fényképező, mert akkor a kis tv-én nem tudod fogni az adásokat.

Szóval tuti, hogy ez egy fényképező és jó a vegyes fényképezéshez.

2016. szept. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, kedves hatos, de ez nagyon elhamarkodott ítélet. Mert mi van, ha belül például cseresznyemag van képérzékelő helyett? Máris nem alkalmas fényképkészítésre! Alaposan át kell vizsgálni kívül-belül.
2016. szept. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:

"Kevésbé köztudott de a nagy gyártók is kiadnak úgynevezett FaPh ( FakePhoto ) vázakat és a kompaktokat amelyek pont nem alkalmasak fényképezésre."


Igaz lehet. Ám azok nem fényképező gépek, csak annak látszó tárgyak, melyeket más megnevezéssel illetnek.

2016. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!