Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen bridge fényképezőgépet...

Bzsuzsa90 kérdése:

Milyen bridge fényképezőgépet válasszak?

Figyelt kérdés
Ételek fotózására használnám a blogomra. Eddig kompakt gépet használtam, nyilván ég és föld a képek közötti különbség a két gép használata után. Kérlek, ne írjátok, hogy vegyek tükörreflexes gépet, mert még kezdő vagyok, a fejlődésre való akarás megvan, de egyelőre egy bridge gép mellett döntenék és amellett sajátítanám el a tudást :) Egy Fujifilm gép már volt a kezemben, amit már 2015 óta nem forgalmaznak, elégedett voltam vele, de gondolkozom egy Nikon Coolpix gépen is.De bármilyen más gép szóba jöhet!

2016. okt. 5. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a Fuji bejött,akkor maradj annál!Nekem is volt egy régen(S5600).Én is meg voltam vele elégedve.Azóta sem találkoztam olyan jó fókusz rendszerrel.Étel fotózásnál sokkal inkább fog múlni a végeredmény a megfelelő megvilágítástól és a helyes fehéregyensúlytól,mint a géptől.
2016. okt. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez a gép kölcsönben volt nálam. Igen sajnos a fény nem igazán jut be a lakásba, téli hónapok közeledtével ez ugye még jobban csökkenni fog, ugyan mesterséges fényem egész jó. A Fujinál is időbe telt, míg a záridő állításával szép képeket tudtam csinálni.
2016. okt. 5. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, nincs egetverő különbség, ugyanaz a szenzor van egy kompaktban mint egy fúúdenagyonjó bridge gépben. A különbség a fogáson van, az EVF-en, és hogy talán kínál manuális beállítási lehetőséget.

Akár hiszed akár nem, van olyan kompakt gép aminek nagy szenzora van, manuális beállítása, raw formátumot is ismeri mégis zsebre lehet vágni, és egy hétköznapi fotósnak kellő fókusztávolságot is lefedi.

2016. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Kérlek, ne írjátok, hogy vegyek tükörreflexes gépet, mert még kezdő vagyok..."


Elterjedt az elmúlt 10 évben, hogy a tükörreflexes az jajdehúha, ahhoz érteni kell, meg ilyenek. Pedig fényképezni ugyanúgy kell és lehet vele. A lehetőségei mások.

2016. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 JulesTS ***** válasza:

Árat nem írtál, de nem biztos hogy a bridge a legjobb megoldás...

Helyedben MILC-et vennék, kb 80eFt-tól indulnak és a bővíthetőség is megmarad. Minőségben és szolgáltatásban a DSLR-ek belépő szintjét simán tudják, de olcsóbban. Szinte mindegy, hogy melyiket választod, nagyon mellényúlni nem tudsz.

Nekem is van MILC-em és ha nincs kedvem a nehéz tükörreflexeset cipelni, akkor a MILC-et viszem, mert egyrészt könnyű, másrészt a gép az alapzoommal elfér a farmerkabátom egyik zsebében, a telezoom meg a másikban...

Ezeket olvasd el:

[link]

[link] 5-ok-amiert-erdemes-kompakt..

[link]

Ha nem győzött meg, akkor vegyél bridge-et.

2016. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!