Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet vegyek?

Milyen fényképezőgépet vegyek?

Figyelt kérdés
Milc vagy DSLR? Eddig DSLR-eket néztem, mert hobbim a fényképezés (eddig iPhonennal fényképeztem mindent és mostmár úgy gondolom, hogy ideje komolyabbra váltani) és majd szeretnék vele komolyabban is foglalkozni. Canon 1200D-t Nikon D3200, 3300-t nézegettem eddig. Ti mit ajánlatok nekem? Egyébként, milyenek azok az objektívek, amik alapból vannak hozzá, jók egy időre vagy érdemes mindjárt venni hozzá? Mert egyelőre, ha veszek gépet maradnék annál, ami hozzá van és később bővíteném. Köszönöm a válaszokat!

2016. nov. 13. 21:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Canon EOS 1200D + 18-55mm IS II Kit vagy CANON EOS 1200D + 18-55 mm DC III Kit obi a jobb?
2016. nov. 13. 21:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem érdemes hozzá egyből valami jobb obit venni.

A kit objektívek közül a nagylátószög még elviselhető de a telés zoomok kritikán aluliak. Persze lehetnek kivételek...


ha Canonban gondolkodsz akkor érdemes meg nézni 100D-t is

2016. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :) És esetleg te milyen obit javasolsz?

Főleg tájképeket szeretnék csinálni, esetleg portrét.

2016. nov. 13. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 1200D-vel jól fogsz járni, nagyon jó belépő szintű gép. Viszont a 18-55-ös is jó, az Image Stabilizer-es (IS), de jobban teszed ha egy drágábbra gyűjtesz, például SIGMA 18-35mm f/1.8 Art. Ez egy drága obi, de nagyon éles és jó a fényereje.
2016. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egy canon 1200d-t használok mar 6 honapja es eddig tokeletesen meg vagyok vele elegedve. Ha ram hallgatsz akkor azt veszed jelenleg egy kit obi-val. Nekem eleg jol szolgal meg most is. Ha majd ugy allsz hogy van penzed egy igazan jo obit venni akkor addig ki fog tartani a kitobi.
2016. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!