Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon 6D videofelvétel piros/z...

Canon 6D videofelvétel piros/zöld pixelek, mi a hiba?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű videofelvétel 1080p, 24 fps, ALL-I közben semmi gond, de a lejátszásnál a képen zaj helyett megjelennek piros és zöld pixelblokkok szétszórva a képen még akkor is, ha teljesen fekete a kép. Firmware frissítés kell? Esetleg a kártya nem jó?

2016. nov. 18. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy kártya, vagy szenzor gond. Garanciális? Ha utóbbi, akkor más nem segít.
2016. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szennyeződés került a szenzorra. A fényképeken szintén hozza a képhibát?
2016. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A fényképek tökéletesek. Színes videofelvétel közben 4-es pixeltömbök jelennek meg itt-ott a képen, elég sok, mintha zaj lenne, olyan gyorsasággal. Zöld jobb felső, bal alsó, piros bal alsó és jobb felső. Fekete-fehér videonál ilyen nincs. A kártyát frissíteni akarja, de mi van, ha a továbbra is ilyen lesz? Szennyeződés nincs a szenzoron és nem elhalt képpont.
2016. nov. 18. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kártya lassú, nincs meg a szükséges írási sebessége. Egy gyorsabb, vagy egy másik kártyával is próbálkozni kellene.
2016. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam másik kártyával, 95 és 80 MB/s-ossal. Fekete-fehér videofelvételnél nincs ilyen és színesnél a legelső felvételnél nem érzékeltem ilyet. Mit állíthattam el? Már mindent kipróbáltam :(
2016. nov. 18. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyit még esetleg, hogy szokott olyan lehetőség lenni a beállításoknál, hogy "Gyári beállítások vissza állítása"funkció.......
2016. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Visszaállítottam, minden lehetőséget kipróbáltam. Az imént leformáztam a kártyát. Visszaraktam és jó volt, bekapcsoltam a gépen a wifit és újra rossz lett, mert gondoltam hogy az lehet a baja, hisz az letiltja a felvételt ha be van kapcsolva. Szóval a kártyát mindenképpen frissíteni kéne?
2016. nov. 18. 21:43
 8/8 A kérdező kommentje:
2016. nov. 18. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!