Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon EOS 1300D kit (18-55 DC...

Canon EOS 1300D kit (18-55 DC objektívvel) vagy Canon EOS 1300D kit (18-55 IS objektívvel) vagy Canon EOS 100D kit (18-55mm IS STM objektívvel) egy KEZDONEK?

Figyelt kérdés
Esetleg mas ajanlat?

2016. dec. 1. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Felsorolhattad volna már az egész termékpalettát is...objektívparkkal együtt....
2016. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100d + stm
2016. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1200D van és nagyon jó, az 1300D pedig jobb, szóval szerintem azt válaszd. DC objektívet kerüld el, én megbántam hogy azt választottam. A legjobb választás az IS STM lenne az 1300D-vel, vagy a fix 50-es Nifty Fifty, az STM verzió. Mindkettő jó kezdésnek, de hogyha automatába fogod használni a gépet akkor ne számíts jó képekre. Manuális, félautómata (pl. Aperture Priority) módban fényképezz, tanuld meg az alapokat, és NEM jó ötlet több 10 ezret kidobni előadásokra, tanulj könyvekből, netről. Aztán majd a Photoshop, Lightroom, és a többi képszerkesztő is képbe fog jönni.
2016. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!