Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképező gép vásárlás előtt...

Fényképező gép vásárlás előtt állok és nem tudok dönteni két típus közt. Az első egy Nikon D3300 18-55 és 55-200-as objektívvel, a másik egy Sony Alpha58 18-55 és egy 55-300 as obival. Van valakinek tapasztalata vagy véleménye a gépekről?

Figyelt kérdés

2016. nov. 27. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Az internet tele van tapasztalatokkal. Annak a többezernek nem hiszel, annak az egynek, aki esetleg ír ide, igen? Vagy mi a ráció az ilyen jellegű kérdés mögött? Mert azt ugye nem mondod, hogy a gugli nem talál többezer tesztet, véleményt, összehasonlítást a fenti gépekről?
2016. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul keress amerikai fórumokat

Nekem ott 30an válaszoltak egy olyan kérdésre amihez itt 0 válasz érkezett

2016. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentelő, hidd el ismerem a guglit. Sok mindent találtam (gyári adatokat, papamétereket és még pár értékelhetetlen hozzászólást is), de konkrétan ami kerestem azt nem. Ezen két gépre vonatkozó javallatot vagy ellenjavallatot, ezen két gép pozitív vagy negatív összehasonlítást nem találtam ezen a gugli nevű valamin, de az is lehet hogy rosszul nyomtam meg az entert nem tudom. De én kérek elnézést hogy elvettem az idődet a sok ennél sokkal értelmesebb kérdés megválaszolásától. Köszönöm
2016. nov. 28. 00:36
 5/5 ThodEE GoD ***** válasza:

Több okból is jobb a D3300 váz az Alpha 58 hoz képest.

Első körben én is ezeket az obikat használtam a vázamhoz (D5200), aztán nagyon hiányzott az a plusz 100mm így 55-200at cseréltem 55-300ra ezután kényelmi érzetet erősítve, objektív cserét csökkentve 18-105 lett a 18-55ből és persze a 10-20mm en is érdemes elgondolkodni és akkor még nem is beszéltem a fix fényerős obik pozitív benyomásáról! Ha csak az a kérdés hogy melyik szett legyen a kettő közül akkor a Nikon !

2016. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!