Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Körülbelül mennyibe kerülhet...

Körülbelül mennyibe kerülhet Máté Bence leseinek bérlése?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 22:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A bérlés szót ismerem, a "lesei" meg micsoda?
2016. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
les + e (birtokos személyjel) + i (a többesszám birtokviszonyban előforduló jele) ;P
2016. dec. 4. 23:20
 3/22 A kérdező kommentje:
A fotós leseire céloztam. ;)
2016. dec. 4. 23:23
 4/22 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle? A XXI. században vagyunk.


Már ha nem kellett elbontania fotózás után őket.

2016. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Itt van az elérhetősége.: [link]


Vagy ide kell írni: "office-kukac-matebence.hu".


A honlapon nem írja, mibe fáj.

2016. dec. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Attól hogy az ő "relikvia" leseit használja valaki még nem lesznek olyan fotói az adott személynek :)
2016. dec. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Természetesen. Nem is azért mennék, hogy elkészítsem az Év Természetfotóját. Számomra amúgy sincs akkora értéke egy olyan képnek ami másnak a lesében készült mint amiért én dolgoztam meg. Ez inkább csak egy olyan egyszer szívesen kipróbálnám dolog.
2016. dec. 5. 08:37
 8/22 anonim ***** válasza:

Ezek a lesek valószínűleg ott vannak elhelyezve, ahová sok madár jár és a megvilágítás is jó. Nyilván egyeztetett madarászokkal, hogy hová érdemes.


Tehát nem hülyeség a dolog. Persze irreális lóvét nem adnék azért hogy az ő stégjén fotózzak. (mondjuk én semmit nem fizetnék érte. nincs rá keret...)

2016. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen. Ezek a lesek általában úgy vannak megcsinálva, hogy az amatőr fotósoknak is könnyen legyen sikerélménye.
2016. dec. 5. 12:51
 10/22 anonim ***** válasza:

#9


Profi fotós is bszhatja ha nem jó az elhelyezés és a kialakítás

2016. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!