Autós kamerát szeretnék venni, full HD-ban. Overmax-ot, meg ConCorde-ot ajánlottak, megnéztem a tesztvideókat is. Jónak tűnnek. Van valakinek ezekkel tapasztalata, vagy mást ajánlani? Max 40 ezerig mennék el árban.

Figyelt kérdés

2016. dec. 7. 13:24
 1/5 Vida Sándor válasza:

A concorde magyar cég, de kínában gyártat. Az overmax teljesen kínai.

Van egy overmax vertis fami2 telefonom, már a lányomé, 4 éves, még bírja.

Volt 2 concorde tabletem, az elsőről azt gondoltam elpusztíthatatlan. Legkisebb gyermekem dobálta, ráállt, ráhányt, korcsolyázott vele, és végül egy esés után eltört a kijelző. A második hamarabb eltört egy civakodás után. De amig működtek, nagyon jók voltak. Van még egy concorde vezeték nélküli otthoni telefonunk, az bírja a viszontagságokat.

Ennyit tudok a két gyártóról.

Talán garancia ügyileg könnyebb dolgod van a concorde-val, mivel Magyar gyártó.

2016. dec. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint az érdekelt volna, hogy az autós kameráik beváltak-e, vagy azokkal mik a tapasztalatok, esetleg más márkával.
2016. dec. 9. 14:38
 3/5 Vida Sándor válasza:

Ezzel tisztában vagyok, de mivel senki nem válaszolt rá, ezért gondoltam, hogy legalább a gyártókról adok felvilágosítást. Még van egy overmax kinectes játék, de azt csak karácsonykor próbáljuk ki.

Gondolom, ha a concorde egyéb készülékei jól működnek, akkor a kamera is jól fog.

Főleg, ha a vélemények is jók róla.

2016. dec. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben más fórumon kiderült, hogy az overmax kínai fostalicska, nem érdemes megvenni.
2016. dec. 10. 21:54
 5/5 Vida Sándor válasza:
Az első válaszomban írta, hogy kínai.
2016. dec. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!