Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont vegyem? Overmax Vertis, Prestigo 5044 DUO, Nokia Lumia 625, ConCorde SmartPhone 5000, sony xperia sp, Alcatel idol, idol s vagy idol ultra

Figyelt kérdés
Eddig iPhone 5-öm volt de Portugáliába megyek és független kellene úgyhogy ezt eladtam. Nem akarok annyira drágát venni és ezekről jókat hallottam. Ti mit javasoltok? Alapjáraton viber, skype, játékok, böngésző lesz rajta használva.

2013. dec. 12. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek között csak 2 mobil van. Többi az szemét.
2013. dec. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok köszi nem tudtam a neten mobilnak hirdetik mindet. És melyik az a kettő? A Lumia 920-ról mi a vélemény?
2013. dec. 12. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Öreg. A listádból az sp-t választanám.
2013. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem értem, hogy az sp-t hogy lehet ilyen nevetlen valamikkel egy kalap alá venni:D

sp magasan a legjobb, de ha a windows -os op rendszert szereted akkor a 625 is jó választás:)

Ha esetleg ezek árban nem neked valóak, akkor még esetleg az alcatel-ekkel próbálkozz, bár azokat nem ajánlom, de az áruk tényleg kedvező

2013. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!