MuSky kérdése:

Nikon d5300 vagy d5500?

Figyelt kérdés

azon kívül, hogy az 5500-asnak már fém váza van milyen különbség érződne a gyakorlatban?


még csak most kezdek el fotózni, eddig mindig kölcsön kértem egy d3300-at és gondolkozom melyik legyen az első gépem.


főleg közeli témákhoz használom, leginkább tárgyfotók pl kiállításokon vagy műtermekben, portrék, videók de a videókat már tudom beállított fényekkel is, szóval a kültéren sokkal ritkábban használnám.


ti melyiket javasolnátok? és ilyen célra milyen objektívet?



2016. dec. 8. 11:31
 1/1 ThodEE GoD ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=-hHb2V0g_zU


D5200tőt használok, asszonynak D5300 van, nem látok nagy különbséget a kettő között, D5500öt nem próbáltam még.

Tárgyfotókra 35/1.8, 50/1.8 85/1.8 a nikontól , pl tamron 60/2 macronk van azzal is nagyon jó közelképet lehet csinálni

2016. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!