Looley kérdése:

Van egy Nikon D5300-zas fényképezőgépem és folyamatosan átállítódik amit be állítottam vagy úgy marad de a képet megcsinálja. Valaki érti miért van ez?

Figyelt kérdés
Nikon D5300, fényképezőgép
2016. nov. 30. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Én még a kérdést sem értem.
2016. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ThodEE GoD ***** válasza:
D5200 és 5300at használunk asszonnyal, M módban amit beállítok az úgy is marad, ha át tekerem autóra fotózok és utána vissza akkor is megtartja az ISO/Blende/Záridő beállításokat. Természetesen ha manuálban beállítod és át tekered autóra akkor addig nem a te beállításaidat használja és az aktuálisat jelzi ki.
2016. dec. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Manuálison van ugyan is ezt a szakmát tanulom de néha az ISO-t át állítja és tegnap pl az időzítő egyszer működött egyszer nem.
2016. dec. 1. 05:06
 4/6 ThodEE GoD ***** válasza:
100%
Manuálba is lehet auto isot használni, a menüben ki/be lehet kapcsolni, arra felé van ahol megtudod adni neki a max isot ;)
2016. dec. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem az iso beállítása a kérdés hanem hogy miért állítja át magát...
2016. dec. 2. 05:52
 6/6 anonim ***** válasza:

De mi állítja át magát, jó ember?!


Írd már le nekünk, mi a problémád, ha választ szeretnél kapni...

2016. dec. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!