Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért nem kapcsol be a fénykép...

Miért nem kapcsol be a fényképezőgépem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 2 éves Nikon Coolpix L830 típusú fényképezőről van szó, ami egyáltalán nem reagál semmire, nem kapcsol be. Vettem már bele vadi új akksit, arra sincs reakció, töltöttel is próbáltam, sőt mikor a laptophoz csatlakoztatom,még arra sem reagál.


Nem ejtettem le, nem ázott el, nem érte semmi olyan hatás, ami magyarázatul szolgálna.


Köszönöm a válaszokat! :)



2016. dec. 24. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elromlott.
2016. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ennél a gépnél hogy van de a Canon EOS 1200D-nél ha nem csukod be az akkufedélt akkor nem reagál semmire, mivel van egy olyan kis pöcök amit az akkufexél csukott állapotban benyom és ezáltal működik csak.
2016. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Be van csukva az akkufedél, úgyhogy ez az ok kizárva, minden a helyén van át is néztem,nincs letörve semmi belőle, nem volt leejtve,hogy valami eltörjön vagy elmozduljon. de azért köszönöm :)
2016. dec. 24. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!