Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet vegyek...

Milyen fényképezőgépet vegyek használtan?

Figyelt kérdés

Azért szeretném, hogy használt legyen, mert a keretem max. 75000 (objektívvel együtt) és tükröset szeretnék venni (leginkább Canont)

Nem baj, ha régi, de azért 8 évesnél ne legyen idősebb (gondolok itt 40d-re)

Egyelőre várost és tájat (nem állatokat) szoktam fényképezni, de szeretnék sportot is (tudom, ez elég drága). Sokszor előfordul, hogy este is. A záridőnek min. 30 mp-et szeretnék, és nem ártana, ha a fényereje se lenne rossz. Nem vagyok mp b0zi, de azért 10 min. legyen. Előny, ha tud RAW-ban is képet készíteni, illetve, ha sorozatfelvételi mód is van (amely min. 4 kép/mp-re képes). A videó nem annyira fontos, de ha fhd-s az is egy jó pont.

Ha ez lehetetlen ennyiből, akkor kérlek azt is írjátok meg, mennyit szánjak rá.

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. dec. 28. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyiből egy Canon 700D-t meg lehet célozni.

(ha normális áron adják; igaz Magyarországon még nem kellően tudatosak a vásárlók ha használt termékekről van szó, így gyakran túlzottan magasak az árak)


de a használt gép vásárlásának vannak kockázatai

2016. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Canon EOS 1300D vagy 1200D + 18-55mm f/3.5-5.6 IS II vagy Canon EF 50mm f/1.8 STM. Ez nagyon jó párosítás és jó ár-érték arány.
2016. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!