Milyen DSLR kamerát vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! DSLR-t szeretnék venni használtan. Teljesen kezdő vagyok, unokatesóm gépével (eos 1100D) készítettem eddig csak pár fotót. Tudnátok nekem ajánlani pár gépet?

30ezer körül

40ezer körül

50ezer körül

max 60ezerért?

Használtan szeretnék venni, Canon márkát prefelálom, de jöhet más is. Megfelel a 18-55ös obi is, de később akarok majd egy 70-300as obit.



2016. dec. 30. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég, ha egy jobb kompaktot veszel, vagy egy Nikon milcet (azok elég olcsók használtan). Ha majd ki tudod használni a funkciókat, akkor többet rászánva vegyél egy jobb tükröset.
2016. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a 30-40-60 ezres kamerák megették már jellemzően a kenyerük javát, van bennük kismillió expó, de ha az nem is, akkor is sok km-et zötykölődtek hátizsák mélyén, kinyitották milliószor a vakut, csoda, ha még minden gomb, működik, nincs baj a vaku szalagkábelével, és mindez így is marad...



Szóval erről a kategóriáról erősen lebeszélnélek...



Legalábbis akkor, ha zavar az, hogy a gépedben bármikor bármi tönkremehet, a javítás pedig gazdasági totalkár lesz, már, ha még van hozzá egyáltalán alkatrész.

2016. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!