Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » DSLR kamerát és hozzá megfelel...

DSLR kamerát és hozzá megfelelő objektívet szeretnék venni, valaki ajánlana lehetőleg 150000-180000 között egy ilyen párost?

Figyelt kérdés
Ojan DSLR kamera + objektív "pásost" keresek ami jó általános fotózásra (Pl.: természet fotózásra) viszont nem kerül többe mint 180000 FT és egy viszonylag kezdő is tud vele bánni. Az viszont minden képpen lényeg lenne hogy ne a leggyengébb kamerák eggyikét ajánjátok mivel ez egy elég nagy befektetés lenne és szeretném hogy a jövőben is jó legyen ha mát jobban tudom majd használni. Az még egy fontos golog hogy tudjon minimum FullHD-s videót felvenni. Ami még egy szintén nagyon jó funkció lenne ha lenne benne hogy számítógéppel vagy telefonnal össze lehessen kötni és onnan valós időben irányítani (Pl.: a fókuszt, meg alap vetően "mindent" amit a kamerán lehet). A segítséget előrre is köszönöm. Ha van valami kérdés azzal kapcsolatban hogy mit szeretnék hogy tudjon a kamera kérlek írjatok rám.

2016. okt. 26. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
én tudok neked ojan objektivitás pásost mutatni ami nagyon tudja
2016. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Telefonról is vezérelhető élőképpel, full HD, természetfotózásra is kiváló, 180 alatt, parancsolj:

[link]

Nekem ilyen van, én nagyon szeretem, ebben az árban kiválló gép, időjárásálló váz, wifi, kihajtható képernyő, stb.

2016. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!