Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nem működik facebook messenger...

Nem működik facebook messengeren a kamerám, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Sony Xperia M2-m van, és pár napja nem elérhető a kamerám messengeren, helyette azt írja, hogy 'Sajnos a kamera jelenleg nem működik. Lehet, hogy be kellene zárnod a kamerát használó, éppen futó egyéb alkalmazásokat.'

Pedig semmi nincs megnyitva ami miatt ne működne.. Nem egyszer újra telepítettem a messengert és újraindítottam a telefonom, akkor sem működik. Mit lehet ezzel kezdeni?


2017. jan. 3. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg egyedi hiba, mivel nekem is M2 van és virul a messengerben is a kamera. Nézd meg (nem tudom melyik Messenger-verziód van) hogy engedélyezve van-e a kamera használata. Ha nincs akkor nagy valószínűséggel az a hiba, ha be van akkor lehet hogy maga a kamera alkalmazás nem engedélyezi (szerintem). Van olyan lehetőség a messengerben hogy probléma jelentése, ott írd le a problémádat és egy idő után megoldják ha tudják. Ha egy hónap múlva sem lesz jó akkor vidd el szakszervizbe, ott megoldják. Ha ott sem akkor ha van rá garancia akkor kicserélheted.
2017. jan. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már jelentettem, remélem majd valamit tudnak vele csinálni.

Pedig ahol van a 'Messenger kód beolvasása' rész, ott érdekes, működik a kamera..

2017. jan. 4. 20:39
 3/5 adidasboy válasza:

Nekem tök ugyanez a gondom, tök ugyanez a teló típus is mint a tiéd és totál ugyanakkor ment tönkre mint neked.

Megcsináltam már én is mindent( szoftverfrissítés, újratelepítés, víruskeresés,) de semmi változás.

Jelentettem is, írtam a Sony-nak.Várok a válaszra.

Van amúgy Bp-en valami SONY szervíz ahol megcsinálják?

2017. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azóta sem jó mióta a kérdést kiírtam, nem tudom mi baja lehet.

Újra frissítettem az alkalmazást de akkor se működik a kamera.

Bp-n nem tudom, hogy van-e valami jó szervíz, nem pesti vagyok. :s

2017. jan. 13. 00:09
 5/5 adidasboy válasza:

Én már nagyon gondolkodom, hogy lecserélem a telót.NEm csak a messenger miatt.

2 éves már.A mostaniak már élesebb képet csinálnak.

Viszont maradok a SONY XPERIA-nál mert bevált.

Már csak azt kell kitalálnom,hogy mentem át a névjegyeket és mindent.........

2017. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!