Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet Facebook messengere...

Hogy lehet Facebook messengeren kikapcsolni a kamerát?

Figyelt kérdés
Arra néhàny napos FOS frissitésre gondolok "megosztott napok". Nagyon zavar, hogy a telefon àllo helyzetében, ha lefele hùzom, a kamera jelenik meg. Eddig frissitette az alkalmazàst, most ez a sz/r.
2016. dec. 23. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy:/
2016. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha android 6.0 van a telefonodon, a beállítások között tiltsd le a messengernek a kamerához való hozzáférést, az a valami ott lesz, de legalább nem tudsz vele fényképet készíteni
2016. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi, kettes. Az a gond, hogy én hasznàlom a kameràt néha a messengerben. Csak onnan az elejérol kellene eltuntetni, mert én szeretném eldonteni, mikor hasznàlnàm. Egyre tobbszor érzem azt, hogy a fb egyre nyomulosabb, invazivabb és nem feltétlenul felhasznàlobaràt frissitéseket tesz be. S kimondotan duhito, hogy meg sem kérdez, opciot sem hagy, csak megjelenik s kész.
2016. dec. 24. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Így is te döntheted el. Nem random nyitja meg a kamerát, hanem ha megnyitod a lefelé húzással. Nem kell mingyárt a Messengert szídni, ha nem tetszik a funkció, nem muszáj használni. Szerintem így még jobb is, mert az alkalmazáson belül egyetlen kézmozdulattal meg lehet nyitni a kamerát. Ha meg nem vagy kíváncsi mások napjára, el tudod rejteni. De amúgy ha nem rejted el, csak figyelmen kívül hagyod a "napom" funkciót, abba se halsz bele. Tudod, ami nem tetszik, nem kell használni. Ez nem iskola, nem vagy rá kényszerítve/kötelezve.
2017. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az egész "napom" funkciót hanyagolom.


Messenger törlése --> Régebbi verzió letöltése, majd telepítése --> Google Play-ben letiltani a frissítéseket rá.

2017. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!