Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Termék fotózáshoz milyen...

Termék fotózáshoz milyen eszközök kellenek, többi lent?

Figyelt kérdés

Van egy saját termékem amiről szeretnék fényképeket videókat készíteni a weboldalhoz. Az érdekelne hogy milyen fotós eszközöket kell beszereznem ahoz hogy profi képeket készíthessek a temékről.


Gondolok itt arra hogy milyen reflektor vagy ernyő kell, illetve milyen típusú háttér a jó?


Néztem e-bay-en nagyon sok fotós kelléket árulnak. Nem tudom miket kéne beszereznem mert nem értek a fotózáshoz viszont szeretném magam megcsinálni a képeket és inkább megvenni az eszközöket hozzá. Elég olcsón vannak led reflektorok meg minden. Csak kérdés hogy mi kell?


Köszi előre is!


2017. jan. 8. 12:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
szia 8-as! végre egy értelmes segítőkész válasz:) A softbox-ot most írtam be a keresőbe hogy javasoltad. nekem ilyen ernyőt dobott ki ami mögött egy lámpa van. Ez mire szolgál? Az ernyő miatt fehér lesz a fénye vagy van más jelejtősége is? Illetve a derítőleg érdekelne hogy azt hogyan kell használni? Köszi előre is :) Örülök hogy egy normális ember írt végre:)
2017. jan. 8. 20:36
 12/12 A kérdező kommentje:
sikerült megtalálnom [link]
2017. jan. 8. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!