Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Egy jó akciókamerát tudtok...

Egy jó akciókamerát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Megyek nyáron Izlandra, és az egy elég szép hely. Szeretnék fotózni, meg videózni, viszont nem akarom a viszonylag drága fényképezőnket elvinni. Tudtok ajánlani egy jó akciókamerát főleg fotózásra?

Egy barátom rendelt egyet bestbuy-ról olyan 30 körül minden féle kiegészítővel, meg memkártyával együtt. Azt megnéztem, és jó videókat csinál, de fotókat nem. Egyszerűen zajosak, nem jók a képek. Tehát olyan kéne, ami képeket is viszonylag jól tud csinálni, nem túl drága, és esetleg valakinek vam tapasztalata is benne. Köszi! :)



2017. jan. 12. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:

:-D hehehe

Szóval van otthon egy géped amit úgy hívnak hogy fényképezőgép. És nem azzal akarsz fényképezni hanem keresel egy 10000Ft-os vackot amelyik ugyanolyan jó képeket csinál?

2017. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha fényképezőgép kell miért akciókamerát veszel?

Én amiket eddig nézegettem egyik se tudott jó képet csinálni.

Kompakt gép miért nem jön szóba? Vagy egy jobb mobiltelefon ha nem szeretnél még egy fényképezőgépet venni?

2017. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyugi van! Igen van otthon egy jó gépünk, és nem nem szeretném elvinni, mert drága, és már amúgy is szerettem volna egy akciókamerát. Tudom az ilyen kamerák inkább videózásra vannak, de nincs olyan amivel viszonylag jó képeket lehetne csinálni? (Telefonnal azért nem akarok, mert nem tudom mennyire lesz lehetőségem tölteni, de elgondolkozom rajta.)
2017. jan. 12. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Akciókamerát gyakrabban kell tölteni mint telefont.

Amúgy az én Gitup Git 2-őm nagyon jó képeket csinál, A Yi 4K is, meg persze a GoProk.

2017. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy annyit hozzátennék még, hogy a fókuszálásról ne is álmodj, a képen pedig rajta lesz a halszem effektus, tehát tájkép is kilőve.
2017. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akciókamerával fényképezni hülyeség, nem lesz jó képe, persze vannak már olyanok amiknek nem rossz a képük, de drága is. Abban nem igazán tudsz semmit sem állítani. Fényképezésre inkább fényképezőgép.

Nekem Kitvision van, ami szerintem jó, szépek a videók, van hozzá vízalatti tok, mindenféle kiegészítő. Persze nem egy nagy szám, de jól működik.

Tölteni meg elég gyakran kell ezeket. Nekem kb. másfél órát bír.

2017. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2017. jan. 15. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!