Megéri a Panasonic Lumix DMC-FZ38?

Figyelt kérdés
Nem profi fotozásra szeretném használni hanem hobbbi célra (pl kirándulás, túrázás)
2017. febr. 6. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Hobbi fotózásra abszolút, de én inkább akkor már a DMC-FZ200-at venném meg.


Amúgy fórumokon szerintem nem jó ötlet fényképezőről kérdezni, mert szinte mindenki DLSR-ra fog majd rábeszélni, úgy hogy csak az előnyeit sorolja fel... :)

2017. febr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vállaszt

Nem szeretnék dslr- t mivek nem profi célra kellene

2017. febr. 6. 08:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a Panasonicnak a kompaktjai a célodnak nagyon megfelelőek. Főleg a TZ70 és TZ80, nagyon tudom ajánlani őket, és mivel kompaktok kiránduláskor sokkal praktikusabb, képminőségben és beállítások terén nem marad el a bridgektől.
2017. febr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Meg.

[link]

2017. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vállaszokat .
2017. febr. 6. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz, de ha van rá kicsivel több pénzed, javaslom inkább az FZ200-at: vakupapucs, kihajtható LCD és 2.8-as fényerő a TELJES zoom tartományban!

Én is hobbi fotózásra vettem és nagyon elégedett vagyok vele. Gyönyörű makrókat tudsz vele lőni, jó a menürendszere, szépek a színei. JPG-ben ugyan kicsit zajos képeket készít de tud raw-ban is dolgozni, ott pedig kiküszöbölöd.

2017. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is inkább a Panasonic kompaktjait javasolnám. Kiránduláskor kevés helyet foglalnak és a bridgekkel egy szinten vannak.
2017. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, azért egy szinten nincsenek. Egy kompakton nincs vakupapucs, többnyire nem tudsz rá szűrőt tenni és a zoomja is általában kisebb.
2017. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elavult aminek valszeg sok szempontból a hátrányát fogod élvezni.


Válassz újabb modellt szerintem...

Megfontolandó a kompakt is akár

2017. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!