Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik ip kamera rögzítők a...

Melyik ip kamera rögzítők a legjobbal? Olyan kellene amiben van ONVIF támogatás és távoli elérés.

Figyelt kérdés
Az se baj ha hangot is rögzít. Legalább 4 csatornás.
2017. febr. 6. 09:20
 1/6 Zzzoli ***** válasza:
100%

Az újakban mindegyikben van onvif, de sajnos még így is nagyon sok probléma van velük. Én már sokat próbáltam konfigurálni, kisebb nagyobb sikerrel, hol megoldotta egy firmware frissítés a dolgot hol nem. Próbálj úgy szétnézni hogy a kamera gyártója által gyártott, vagyis az ő nevükön futó NVR-t nézzél hozzá. A Foscamnak isv van, azok elég jó otthoni megfigyelésre való kamerák.

Ha valami cégnél vagy és nekik akarsz rendelni, akkor Axis és tásrsai, de ott röpköknek a 100 ezrek :-)

2017. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mind jó, csak a kamera felbontása legyen min 2MPix-es és 25FPS.

Az ip rögzítők általában hangot is rögzítenek mint ez is:

[link]


Kondenzátor mikrofon kell hozzá betáppal, ezt opciósan meg lehet venni az üzletbe, a hangszórónak pedig aktív kell simán nem szabad rádugni.


Távoli elérés szinte alap! A gyártók szoktak adni ingyenes ddns-t, elérés publikus ip-vel vagy p2p-n vagy más de azokat én nem ismerem.


Az hogy onvif azt meg megnézed a leírásban, ennyi.


Egyébként miért ip-s kell? 4 csatornához felesleges és drágább is mint a hagyományos.

2017. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ill vannak eleven mikrofonnal felszereltek, ritkábban hangszóróval is.


A dvr-hez a gyártó a saját kameráját ajánlja, így azt vedd hozzá.

2017. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért kell ip mert annak jobb a képnimősége.
2017. febr. 6. 11:05
 5/6 Zzzoli ***** válasza:

Látom az előttem szólók csak elméleti síkon mennek és még nem telepítettek, nem állítottak össze komplett rendszert.

Naná hogy jobb az IP, ott minden kamera egy külön kis webes elérést biztosító számítógép.

Nyilván a fixeknél már nagyobb felbontás kell 2Mp nél. Nekem a forgós a ház elején egy Foscam FI9828P, van benne egy 16 gigás micro sd és arra rögzít, portja ki van fordítva, dinamikus dns-e aktiválva van és ezen érem el a többi kamerát is, csak más porton.

A többi kamera meg Foscsam FI9903P. Teljesen jók, nem túl drágák, mert 40 ezer alatt vannak darabonként, a forgós meg nincs egészen 80 ezer már. Mikor még én vettem 84 volt.

Viszont egy profi forgós félmillió, vagy fölötte van.

Az ONVIF mondom nem olyan egyszerű, hiába van szabványba foglalva :-)

2017. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt van egy általad emlegetett 4 kamerás ip rendszer: [link]


Vedd számításba hogy 4MPixelnél mennyi fps-t tud leadni! Én most bedőltem neki mert csak 17-et ad le a 4MPix-es kamom, és úgy lagol mint állat de 2 -re állítva csodás! Legközelebb erre is oda figyelek!


Természetesen 1db kamerával is kezdhetsz.

2017. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!