Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mely Xiaomi készülékek támogat...

Mely Xiaomi készülékek támogatják a B20-at? Ha nincs B20 az miben nyilvánul meg? Mi a hátránya?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 20:03
 1/6 Trevor. ***** válasza:
58%
Redmi 3s international, Redmi Note 3 Special Edition. A B20 hiánya abban nyilvánul meg, hogy vidéken nem lesz 4G és így lassú lesz a net (3G vagy annál is lassabb). Ha nem szoktál mobilnetezni, akkor ez téged nem nagyon érint.
2017. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vidék az mit takar?:) Csak ennél a kétfajta Xiaominál van B20?
2017. jan. 21. 22:02
 3/6 Trevor. ***** válasza:
Vidék gyakorlatilag minden ami nem Budapest. Biztos van több telefon is, de én erről a kettőről tudom biztosan.
2017. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Tehát új telefon vásárlásánál akkor gondolom nem hátrány, ha a teló ismeri a B20 szabványt...
2017. jan. 22. 11:14
 5/6 anonim ***** válasza:

"Vidék gyakorlatilag minden ami nem Budapest"


Ez egy jó nagy baromság. A világ nem Bp-ből meg a többiből áll. FACEPALM és az ilyenek szabadon mászkálhatnak. jajjj


A B20 az olyan helyeken sugározza a 4G-t, ahol a rádióhullámok terjedése korlátozott. Pl hegyekben, ahol kevés az adótorony. Jellemzően a kisebb lakosságú településeken használják.


Itt egy részletes leírás róla

[link]

2017. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!:)
2017. jan. 23. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!