Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik nagylatoszogu objektiv...

Melyik nagylatoszogu objektiv a jobb?

Figyelt kérdés

Szeretnem a velemenyeteket kikerni obijektivvel kapcsolatban.

Nagylatoszogu obi vasarlas elott allok (Nikon D5300). Adott lenne 3 amit eddig nezegettem, utana olvasgattam

Nikon NIKKOR AF-S 10-24mm F/3.5-4.5 AF-S ED

Sigma 8-16mm F4.5-5.6 DC HSM

Tokina AT-X 116 Pro DX AF 11-16mm f/2.8 II

Eddig ezek az ugymond dijnyertesek. Hiaba neztem, olvastam akarmit 50 velemenybol 50 mas :D esetleg tapasztalatok, velemenyek ezekkel kapcsolatban? vagy akar mas nagylatoszogu objektivekre is kivancsi vagyok. Koszonom a segitseget!

ui: esetleg amit meg hozzafuznek, altalaban epulet/utca/termeszet fotokat szoktam kesziteni



2017. márc. 2. 02:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak egy javaslat:


Külföldi (főleg USA) fórumokon sokkal nagyobb hatékonysággal fognak ilyen kérdésekre válaszolni.


Nekem is volt ilyen kérdésem itt lövése sem volt senkinek ott meg 30 érdemi választ kaptam a kérdésre.

2017. márc. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! tudsz ajanlani egy forumot?
2017. márc. 2. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Index fórumon is jól pörögnek a digifotós topikok.
2017. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!