Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Idös anyukámnak biztonsági...

Idös anyukámnak biztonsági kamerát szeretnénk. Mivel nincs neki internet mit tudtok ajánlani. Hallottam a CCTV kamerárol mi a véleményetek rolla. Kell ehet net?

Figyelt kérdés
2017. márc. 17. 16:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"A legjobb megoldás egy 4 csatornás IP rendszer amit rákötsz egy switchre azt meg a netre, persze be kell köttetni."


Ezt úgy értem hogy a nagyinál csak a kam lenne meg a switch!

Nálad meg az NVR!

Nem kell fix ip-se, dhcp-n keresztül p2p-vel felhőből is elérhető, persze nem ennyire egyszerű ez de így müxik.

2017. márc. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nektek megtenné! HDD az kell bele! Persze 1 vagy 1.3 MPIxeles kammal is kérheted!

2017. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A hangszóróra visszatérve hát az lehet nem működne mert nem két irányú a kamera, általában.

Viszont! Ezzel az alap IP kammal megoldható! IR nincs benne de van két irányú hang! Ezt csak iránymutatásnak szántam neked, ebből annyit üzemelnél be amennyit akarsz.

[link]

2017. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem értem mit nem lehet ezen érteni.Édesanyámhoz többször betörtek de sajnos nincs internete.Ezért szeretnénk neki beszereltetni egy térfigyelö biztonsági kamerát.És szerettem volna megtudni hogy létezik e olyan amihez nem szükséges a net.Nem szeretném kukkolni sem Hollandiábol sem magyarországrol csak biztonságba szeretném tudni anyukámat.Olvastam erröl a CCTV kamerárol és meg akartam tudni hogy ehez is szükséges e internet.Természetesen hogy nem élö képet akarunk hanem ami rögziti is a felvételeket.De idöközbe megtudtam hogy hogyan müködik.Ja és anyukám 70 éves nincs szüksége Józsi bácsira
2017. márc. 20. 18:04
 15/19 Szirty ***** válasza:

"Nem értem mit nem lehet ezen érteni."


Most már világosan leírtad mit akarsz, de az eredeti kérdésből nem igazán derült ki pontosan mit szeretnél.


"csak biztonságba szeretném tudni anyukámat."


A kamerától kb. annyira lesz nagyobb biztonságban amennyire biztonságban vagy ha balesetbiztosítást kötsz.

Tehát kb eső után köpönyeg ha a látványosan felszerelt kamera elriasztó hatását (ha van neki) nem számítjuk.

De azt a dummy kamera is tudja (net ahoz sem kell, mert az nem kamera, csak annak látszik).


Igen. Ha nem akarsz élő képet távolról nézni, akkor nem kell hozzá net. Egyikhez sem (az csak mint extra szolgáltatás szokott felmerülni).

2017. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik hátránya a nem internetes DVR-nek az hogy egy betörő valoszinüleg elviszi a felvevőt szőröstől bőröstől, szóval oda a bizonyiték. Amelyik a felhőbe menti interneten az megmarad.
2017. márc. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Akkor hatásosabb egy jó hamis kutya és rács az ajtokra ablakokra.Köszi a válaszokat
2017. márc. 22. 17:33
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A hamis kutya az milyen? Plüss rottweiler? :-D :-D
2017. márc. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Pénz és akarat kérdése ez kérem semmi más, de az nagyon.

--------------

# 18! Plüss kutyus? ÁÁÁÁÁ jót nevettem nagyon!! :D

2017. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!