Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ki milyen kompakt fényképezőt...

Ki milyen kompakt fényképezőt ajánl ami vízálló?

Figyelt kérdés

A keret 200€ azaz kb 60ezer forint!

Lehet új vagy használt is,ez nem lényeges!Viszont ami fontos,hogy normális képeket lehessen vele csinálni,valóban állja a vizet!

Ami kevesbe fontos az bármi más csili-vili funkcio pl,gps wifi stb!

Nem diszkózni meg villantani kell a gép hanem arra hogy normális fenykepeket lehessen vele csinalni,víz alatt is!


2017. márc. 21. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Majdnem fele ennyiből is megúszod:

[link]

2017. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem ilyen van,egy nagy sz@r,max. jó fényviszonyok mellett csinál jó képeket.Víz alatt még normális képet nem tudtam csinálni vele,elmosódott minden.Az objektív előtti plexi hamar homályosodik,törölgetni kell állandóan.Az LCD kijelző egyik sarkánál pöttyök jelentek meg nálam,ami nem kosz,el nem távolítható, valószínűleg a víz ártott meg neki,pedig kb. 3x volt vízben.

Amúgy be nem ázik,hideget jól bírja.

2017. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tehat magyarul semmire nem való.....

Akkor más ötlet?

2017. márc. 21. 14:27
 4/9 anonim ***** válasza:
érdekes.... az oldalon mindenki dicsérte
2017. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De ez a kategória kb. olyan minőséget ad mint egy 15-20 ezres kompakt víz felett
2017. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ezt az 1.válaszban levőre értem,biztos vannak jobbak.

Igen,valóban furcsa,mert én is azért vettem meg,mert mindenki dícsérte.Sajnos az értékelés sokszor félrevezető,borzasztó szemcsések a képek,főleg víz alatt.Panasonic-ot soha többet nem veszek.

2017. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

En meg olympos-t nem kérek többet soha......

Proba keppen vettem egy hasznalt darabot (Olympus µ 850 SW )tenyleg csak azert hogy megnezzem mire jo egy ilyen gép!Semmilyen elvarasom nem volt vele szemben de még azt se hozta......valami minosithetetlenul gagyi képminőség,semeddig nem tartó akku stb stb.....

2017. márc. 21. 16:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó minőséget ne is nagyon várj ennyi pénzért...

használtan vehetsz 60-70 forintos gépeket amik újonnan 100-120 között vannak, azok már tudnak valamit :)

2017. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát nem tudom ez hogy van.Nekem itthon van egy Fujifilm gépem,anno évekkel ezelőtt vettem 45ezerért,nagyon jó képeket csinál.Ezek a mai gépek meg borzasztóak,főleg a vízállóak,nem mindenki tud 120at kiadni egy gépre,szörnyű ami itt folyik,kicsit túlárazottak a műszaki cikkek.
2017. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!