Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nem tudom letölteni a fényképe...

Nem tudom letölteni a fényképezőgépemről a képeket a számítógépre. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy NikonD3300 fényképzőgépet. Csináltam vele képeket, és semmi gond nem volt az importálás közben, (kb 100-200 kép volt rajta) de most voltam egy eseményen, ahol többen is használták és próbáltam a gépre tenni a képeket. 5-6 képet letölt és utána kiírja, hogy hiba lépett fel. Próbátam azzal, hogy rákattintittam az "újra" gombra, meg azzal is hogy "hibás fájl kihagyása" de nem ment. Utána próbáltam úgy ogy nem importálom csak simán átmásolom, de akkor is kiírta hogy hiba. Megpróbátam volna mégegyszer de már meg sem nyititta. Mi lehet a baj?
2017. ápr. 10. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ez wifi kapcsolattal megy így akkor szerviz


Ha kábellel akkor menj rá a kártyára simán mintha meghajtó lenne


Vagy vedd ki a kártyát és kártyaolvasóval másod a fájlokat.


Ha így sem müxik akkor tuti szerviz.

2017. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Illetve először formázd le a kártyát! Ha nem hoz eredményt akkor cseréld le!


Ha ez sem akkor szerviz

2017. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor formázza, ha már sikerült a képeket gépre tenni.
2017. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kábellel szoktam letölteni. Köszönöm a válaszokat. Kb fél órával később megpróbáltam még egyszer és akkor már nem volt semmi baj és le tudtam tölteni.
2017. ápr. 11. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!