Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Normális az, hogy egy hét...

Normális az, hogy egy hét alatt 3x "tapadnak rá" a Hoya szűrőim a kamerámhoz?

Figyelt kérdés
Múlt héten vettem egy CPL és egy UV-szűrőt a Lumix fz72-es bridgemhez. A méret stimmel (55mm), nagyon szépen rögzül, de ma is, 2 napja is, és az első alkalomkor is volt olyan, hogy a polár szűrőt le akartam szedni, de nem sikerült. Most egy youtube-videó ( https://www.youtube.com/watch?v=LX934EyqJZY) átmenetileg megmentette az életemet, és az a befőttes gumi még elfér a fotótáskában, de amúgy normális jelenség ez?

2017. ápr. 10. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Normális lehet, két esetben:

1: Mocskos, retkes a menet, és a sok dzsuvától rágyógyul a filter a gépre

2: Túl sokat gyúrsz és izomból tekered rá. Nem kell, ezek finom szerkezetek.


Több mint 15 éves fotós pályafutásom alatt még nem emlékszem olyanra, hogy egy filtert ne tudtam volna letekerni.

2017. ápr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, akkor mostantól csak finoman... :)
2017. ápr. 11. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!