Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nem tudom, hogy hülye kérdés-e...

Nem tudom, hogy hülye kérdés-e, de nincs valami olyan program, vagy valami amit a fényképezőre lehet tenni, hogy alapból vízjellel készítse a képeket?

Figyelt kérdés
nem találtam semmilyen olyan online oldalt ahol több képre egyszerre lehet vízjelet tenni és a letöltésekhez/telepítésekhez pedig nem értek. Ha valaki ismer valami ilyet, kérem segítsen! :)

2017. ápr. 20. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá érteni. Töltsd le innen [link] a Fast Stone Image Viewer nevű programot. A telepítés gyakorlatilag pár kattintás, semmilyen tudást nem igényel. Utána betallózod a képeket tartalmazó mappát, kijelölöd a képeket, nyomsz egy F3-at és a vízjelnél megadod a beállításokat. Voilá!
2017. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Nem kell hozzá érteni. Töltsd le innen [link] a Fast Stone Image Viewer nevű programot. A telepítés gyakorlatilag pár kattintás, semmilyen tudást nem igényel. Utána betallózod a képeket tartalmazó mappát, kijelölöd a képeket, nyomsz egy F3-at és a vízjelnél megadod a beállításokat. Voilá!
2017. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"alapból vízjellel készíti" ... gondolom ez a lenyeg. De ehez kell tudni milyen fenykepezogep. Telefon?
2017. ápr. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:

A vízjelezés arra szolgál, hogy a bemutatott fotóidat megóvja a kalózkodástól, nem arra, hogy mindjárt az eredetit is elrondítsd vele.


Az FS viewer jó ötlet, de van olyan app, amivel a fotók csoportos vízjelezését még a telón (ha androidos telóval fotózol) megteheted:

[link]

2017. ápr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
NikonD3300 fényképezőgép. És azért gondoltam ilyenre, mert több helyre is fel szoktam tenni a képeimet, és nem szeretném hogy "ellopják" . Kedves első válaszoló, ez az alkalmazás ingyenes? és több képet lehet vele egyszerre?
2017. ápr. 22. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen és igen. :)

A második miért másolta be a komplett válaszomat újra? :D

2017. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, én azt hittem ugyanaz küldte el kétszer :D
2017. ápr. 23. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán egy gravirozott szűrő ami sima üveg lenne beirva a logód? Árnyékot vetnének a betük a fotószenzorra. Lehet hülyeség amit mondtam, annyira nem értek hozzá.
2017. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!