Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen DSLR fényképezőgépet...

Tekissunyi kérdése:

Milyen DSLR fényképezőgépet ajánlotok hosszútávra kezdőknek 200E Ft körül?

Figyelt kérdés
Én a Canon EOS 750D-t néztem ki magamnak teljesen kező fejel. Mi a véleményetek erről?

2017. máj. 7. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tanulj addig míg tudod, hogy mire van szükséged ahhoz amit fotózni szeretnél.
2017. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz az neked, öcsi - mondaná erre tanult kollégám, és igaza is lenne. Legfőképp azért, mert amíg nem ebből akarsz megélni, addig nem is nagyon van szükséged komolyabb tudású vázra, az objektívek pedig előbb-utóbb úgyis jönnek majd, azokból sosem elég. De ahhoz valóban sokat kell tanulni, hogy megértsd, melyik mire való, mire van szükséged, stb. Addig bőven jó lesz a kitobi.
2017. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó lesz de utána legyen lóvé még frankó objektívekre mert a kit obi nem biztos hogy elég lesz
2017. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
MILC szóba se jöhet? Pedig hosszútávra egy kezdőnek inkább MILC-et mondanék mint DSLR-t de BTW ezzel a 750D-vel se jársz rosszul.
2017. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hosszútávra miért lenne jobb egy milc? Mert nagyobb az objektív-választék? Mert használtan sokkal több kiegészítő található hozzá?


Ja, mert divatos?


Ne gyere azzal, hogy nincs benne tükör, tehát nem lesz ami tönkre menjen. A redőny attól még ugyanúgy mechanikus.

2017. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vegyél egy Pana FZ1000-ret. Ha nem fotózásból akarsz megélni, akkor bőven megteszi. Persze, ha nem akarsz engedni az APS-C -ből akkor, vegyed a dslrt. De tájékozódj, nézz tesztképeket, tesztvideókat. Ja és ne az árukeresőn tájékozódj, mert ott csúnyán lehúzzák.

Inkább külföldi vásárlók véleményeit olvasgasd, nem kevés dslr tulajdonos cserélte le FZ1000-re a masináját. Sokan beleuntak már az objektív mizzériába.

Itt például érdemes olvasgatni a véleményeket:


[link]

2017. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem kezdőként ne egy 200E forintos kamerával kezdj
2018. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
#7: Pedig pont egy kezdőknek szànt, belépőszintű játékDSLR-t nézett ki.
2018. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A héten volt kezemben egy Canon 750D gép. Ez bizony még a timelapsét sem tudja!

Pedig úgy tudom, hogy pont ezt gépet preferálják a videósok.

Az FZ1000 tudja a timelapsét, tudja a 1080p-és lassított felvételt. Szóval jó pár nyalánkságot tud aminek egy kezdő joggal "örülhet". De ha egy kezdő csak és kizárólag az APS-C szenzorban tud gondolkodni akkor az előtt csak fejet tudok hajtani. Jó , igaz amiket említettem az a videózásról szól, és nem a fényképezésről. De egy kezdő nyugodtan vehet első nekifutásra 1"-os szenzoros gépet olyan szolgáltatásokkal amiket keresve sem talál egy két belépő dslr gépben.

2018. máj. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
canon 800d mennyivel jobb?
2018. máj. 3. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!