Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Digitális fényképező géppel...

DeluxeWharf kérdése:

Digitális fényképező géppel lehet videózni?

Figyelt kérdés
Lehet hülyének fogtok nézni de azért a biztonság kedvéért, megkérdezném. Aki ebbe jártas az tudja hogy van olyan kamera fajta is ami az úgynevezett kompakt. Nah, nekem olyan van, nem a legtökéletesebb minőséget csinálja videó szempontból de kezdetnek és ideiglenesnek megfelel. Kinéztem magamnak egy kamerát majd akki akarja lecsekkolhatja(Panasonic Lumix) és ugye ez teljesen más mint ami nekem van. Ugye digitális fényképezőről van szó, és csak a szimpla kérdés az lenne hogy ugye lehet vele felvételeket/videókat csinálni. Azért kérdezem meg hogy ne hogy több ezer forintot dobjak ki arra ami nekem nem is kell. Előre is köszönöm

#videókamera #kamera #digitális fényképezőgép #videók készítése #digitális fényképezővel csinálni videókat
2017. máj. 21. 00:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Fogalmazási hibákért/helyesírásért bocsi, nem ellenőriztem le, mert gyorsan írtam
2017. máj. 21. 00:41
 2/11 TR75 ***** válasza:
Lehet. Szinte 100%, hogy van videó funkciója.
2017. máj. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"majd akki akarja lecsekkolhatja(Panasonic Lumix) "

Csekkolgassa a halál, pláne ha még le sem írtad a tipust.


Nade miért nem vagy hajlandó elolvasni a neten a gép műszaki leírásást? Benne lesz minden a videós képességeiről.

2017. máj. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Kinéztem magamnak egy autót majd akki akarja lecsekkolhatja(Opel) és ugye ez teljesen más mint ami nekem van."

Kábé ennyire volt konkrét a kérdésed.

2017. máj. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen lehet de olvasd el leírását.
2017. máj. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha leírod konkrétan hogy melyik lumixról van szó akkor akár biztosra is meg lehet válaszolni a kérdésedet.
2017. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kinéztem magamnak egy telefont majd akki akarja lecsekkolhatja (Samsung Galaxy)...
2017. máj. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt ugye tudod, hogy az "úgynevezett kompakt" géped is digitális?
2017. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, nem tudom az előttem lévők miért állítanak mást...
2017. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a viszonylag kedves válaszokat. Kicsi esze szerintem azért van mindenkinek hogy ha az írtom hogy Panasonic Lumix márkájú kamerát szeretnék akkor nem tudok konkrétumot és nem írtam oda De egyébként ha beírjátok árukeresőn, egyből egy Digitális Panasonic Lumixot fog kidobni...
2017. máj. 22. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!