Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Digitális fényképező géppel...

DeluxeWharf kérdése:

Digitális fényképező géppel lehet videózni?

Figyelt kérdés
Lehet hülyének fogtok nézni de azért a biztonság kedvéért, megkérdezném. Aki ebbe jártas az tudja hogy van olyan kamera fajta is ami az úgynevezett kompakt. Nah, nekem olyan van, nem a legtökéletesebb minőséget csinálja videó szempontból de kezdetnek és ideiglenesnek megfelel. Kinéztem magamnak egy kamerát majd akki akarja lecsekkolhatja(Panasonic Lumix) és ugye ez teljesen más mint ami nekem van. Ugye digitális fényképezőről van szó, és csak a szimpla kérdés az lenne hogy ugye lehet vele felvételeket/videókat csinálni. Azért kérdezem meg hogy ne hogy több ezer forintot dobjak ki arra ami nekem nem is kell. Előre is köszönöm

#videókamera #kamera #digitális fényképezőgép #videók készítése #digitális fényképezővel csinálni videókat
2017. máj. 21. 00:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Te tényleg nem érted meg, hogy kismillió Panasonic Lumix típus van a piacon. Tudod, a Lumix szó után még jön pár betű meg szám. Na az alapján rákeresel a leírásra és átolvasod. Kicsi ész is elég hozzá...
2017. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!